Kované kování a kliky

Vítejte ve světě kovaných klik a kování! Naše kolekce kovaných klik nabízí jedinečné a dobové prvky pro dokonalé doplnění vašich dveří. Přinášíme vám ručně vyráběné kousky, které kombinují kvalitu, trvanlivost a půvab kování.

  • ACT Nurnberg kované kováníDobové kliky: Tato kategorie zahrnuje kliky, které evokují dobu minulou a skvěle ladí s historickými interiéry. Vychutnejte si pocit autentičnosti s těmito kovovými prvky, které se pěkně hodí na dobové dveře. Najdete zde kliky ve stylu gotiky, renesance, baroka a dalších historických období.

  • Rustikální kliky: Pro milovníky přírodního šarmu a rustikálních prvků jsou zde kliky s rustikálním provedením. Tyto kliky vytvářejí útulnou atmosféru a dodávají dřevěným dveřím osobitý vzhled. Objevte různé rustikální styly, jako jsou kliky s vyrytými motivy přírody, kliky s efektem opotřebení nebo kliky se zdobením v tradičním venkovském stylu.

  • Kované kliky pro dřevěné dveře: Dřevěné dveře jsou vždy elegantní volbou a s kovovými klikami můžete jejich krásu ještě umocnit. Tato kategorie nabízí kliky speciálně navržené pro dřevěné dveře, které se snadno instalují a dodávají dveřím výjimečný vzhled. Najdete zde kliky různých tvarů, velikostí a povrchových úprav, které se skvěle kombinují s přírodním dřevem.

  • Kované doplňky a příslušenství: Abyste měli možnost dokonale sladit váš interiér, nabízíme také další kované doplňky a příslušenství. Můžete si vybrat z nabídky kovových pantů, kování na dveře, vhozy na dopisy, mušle na posuvné dveře a mnoho dalších doplňků, které budou harmonizovat s vašimi kovanými klikami a dodají vašim dveřím jedinečný vzhled.

 

 

Tato kategorie se právě připravuje :)