GEZE

Geze - dveřní zavírače a samozavírače

Německá společnost Geze, která byla založena již v roce 1863, se v současné době drží na předních příčkách mezi světovými vývojáři a výrobci stavebních systémů pro dveře a okna. Tato rodinná firma určuje směr! Ačkoliv jsou s jejími výrobky spokojení zákazníci po celém světě, rozhodně neusíná na vavřínech. Jen neustálý posun a investice do rozvoje je tou správnou cestou, kterou si Geze pro svoji budoucnost zvolila. Důraz na inovaci, design a především vývoj nových inženýrských a stavebních technologií je to, co drží firmu Geze na špičce. Vlastní technologické centrum je onou „laboratoří“, ve které se rodí skvělé nápady i chytrá řešení. Jen tak mohou vznikat produkty, které koncovým zákazníkům přinesou požadovaný komfort.  

Světoznámé jsou dveřní samozavírače značky Geze. Bezpečné uzavírání dveří je tím, co by měl nabízet každý samozavírač. Produtky firmy Geze se navíc mohou chlubit prvotřídním zpracováním, mimořádně dlouhou životností a velmi nenápadným designem, který nebude rušit v žádném interiéru. Samozavírače Geze mají atestaci i pro použití na požárních a kouřotěsných dveřích. Dveřní samozavírače tak zajistí bezpečné uzavření dveří vždy, a to i v případě požáru.

Samozavírače Geze s horní montáží, které najdete v naší nabídce, jsou určené pro instalaci na dveřní křídlo a zárubeň a nabízí mnoho řešení, které odpovídají nejrůznějším individuálním potřebám každého interiéru. U každého výrobku je v popisu uvedeno, jaká je maximální hmotnost dveřního křídla, na který může být samozavírač nainstalován. Jen při dodržení těchto pokynů bude správně pracovat. Geze dbá i na design svých produktů. Nenápadnost samozavírače podpoří elegantní provedení v bílé, hnědé či stříbrné barvě. 

856
563718565637

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.