Kliky ACT - česká stálice, která nezestárne

ACT servis působí jako velkoobchod s dveřním kováním a dveřními doplňky na našem trhu již více než patnáct let. Tato ryze česká firma s českým kapitálem si za tuto dobu dokázala vybudovat stabilní zázemí a především dobré jméno, na které slyší její věrní zákazníci.

ACT_Dora_klika_RHR_BB_nerez_PK

Ryze česká firma, která ví, co chce český trh

Již od samého začátku byla vize manželů Erbových jasná – udělat maximum pro spokojenost zákazníků. Lákala je i představa, že budou moci dělat „věci po svém“, budou se řídit vlastními nápady a názory a udělají vše proto, aby se svojí nabídkou přizpůsobili specifickému domácímu prostředí. Od prvních dní, kdy firma začínala s malým skladem v garáží, uplynulo mnoho vody a dnes se může pochlubit dokonce mnohými oceněními – 1. místo v Ocenění českých podnikatelek za rok 2009 v kategorii Malá společnost, 1. místo v Ocenění českých podnikatelek za rok 2014 v kategorii Velká společnost a také 1. místo v kategorii Partner Českého Goodwillu 2015.

ACT servis

ACT, to jsou především vysoce kvalitní dveřní kování do interiéru i exteriéru

Hlavním zaměřením značky ACT jsou vysoce kvalitní dveří kování vyráběná v zemích EU. S mnohými výrobci udržují Erbovi osobní vztahy, neboť se jedná často o rodinné firmy s dlouholetou tradicí, které sdílí podobný osud menší firmy, jejíž hlavní prioritou je kvalita a spokojenost koncového zákazníka.

ACT historik rustikální kování

V naší nabídce najdete skutečně širokou škálu klik ACT. Stačí si jen vybrat. Krom kování nerezového, chromového, či chrom/nerezového, nabízíme i kliky kované, jež vás na první pohled upoutají svým rustikálním vzhledem. Kliky z kovaného železa lze využít v interiéru i exteriéru. Velký výběr nabízíme v doplňkových rozetách. Krom rustikálního kování najdete v naší nabídce i kliky ACT, které se mohou pochlubit i skutečně moderním stylovým vzhledem. ACT neuznává kompromisy.

ACT konstanz kované kováníACT Nurnberg kované kování

O vaše bezpečí se postarají bezpečnostní kování ACT

Krom interiérových kování nabízíme i kování bezpečnostní. Opatřit vstupní dveře certifikovaným kováním, které prošlo zkouškou bezpečnosti, je v současné době skoro nutností. Nejen že nám pomůže ochránit naši domácnost, ale zároveň ho může vyžadovat pojišťovna při pojištění objektu. Bezpečnostní kování ACT je testováno proti odvrtání, vylomení zámku, má velkou odolnost proti mechanickému poškození. Pro ochranu vložky je opatřeno překrytkou, která ji chrání proti odvrtání.

ACT bezpečnostní kování ATLAS PLUS

Bezpečnost vchodových dveří zvýší ochranná rozeta ACT

Naším typem pro vaše ještě větší bezpečí je ochranná rozeta ACT. Doplňte vstupní dveře ochrannou rozetou, která je konstrukčně navržena obdobně jako bezpečnostní kování, a zvyšte tak bezpečnost vchodových dveří. Rozety jsou prošroubovány skrz dveře a mají masivní krycí štítek. Běžná instalace je do dveří tloušťky 40 mm.

ACT ochranná rozeta

V našem sortimentu najdete i bezpečnostní vložky ACT opatřené atesty bezpečnosti. Rozhodně se vyplatí vsadit na kombinované zabezpečení a pořídit jak bezpečnostní kování, tak i vložku a nejlépe i celé bezpečnostní dveře. To vše v co nejvyšších dostupných bezpečnostních třídách. Pro zabezpečení domácnosti doporučujeme 3. a 4. bezpečnostní třídu. Ale zpět k vložkám. Bezpečnostní vložky ACT vynikají výjimečnou konstrukcí s prvky proti odvrtání, vylomení a násilnému otevření.

Dveřní kování ACT vás nadchne, prohlédněte si naši nabídku, nebo se rovnou přijďte podívat do našeho showroomu!