Pro FIRMY - vždy výhodnější nákup...

Máte firmu nebo jste firemní nákupčí. Pracujete v oboru? Nakupujete často cokoli z našeho sortimentu? Pak jste tady správně :) Ač se to zdá nemožné, tak máte možnost nakoupit ještě výhodněji než nyní. Teda pokud splníte pár základních podmínek.

nákup pro firmy

Stojí to za to?

Zcela určitě! Již nyní patříme k internetovému obchodu kde se dá nakupit nejvýhodněji napříč celou českou republikou. Můžete své zákazníky klidně odkazovat na naše stránky, kde je opravdu obrovský výběr značkového dveřního příslušenství - kliky, zámky, kování, madla, okenní kliky atd. a počítat s tím, že pokud si u nás vybere, tak na tom samozřejmě vyděláte (běžně 10%). 

Jak na to?

Chceme samozřejmě aby to bylo co nejvíce jednoduché. 

1. Zaregistrujte svou firmu v našem obchodě - http://www.kovani-design.cz/registrace/

2. Registrujte se jako Velkoobchodní oběratel

registrace 

3. Vyplňte všechny údaje o své firmě včetně hesla a odešlete registraci.

Nyní je registrace HOTOVA.

Od kdy budu výhodně nakupovat?

Tato velice výhodná spolupráce je určena výhradně pro firmy, které budou u nás opakovaně nakupovat. Tudíž je třeba splnit jednu malou podmínku.

Pokud jste již zaregistrováni, tak musíte dosáhnout v jednom nebo více nákupech částky 5.000,- Kč. Následně zašlete na email holecek@kovani-design.cz email s předmětem "splnil jsme podmínky velkoobchodní spolupráce + vaše IČ"

Potom Vám bude s okamžitou platností nastavena ve Vašem účtu tzv. DODATEČNÁ SLEVA ve výši 10%. Od této doby můžete nakupovat v našem obchodě vždy za nejlepší VO možné ceny.

Stačí se přihlásit a nakupovat :)

Pokud by nebylo něco jasné, tak mne kontaktujte:

Petr Holeček - 732 647 417