Reklamní prostor pro oborové weby


Designové kliky od Italských mistrů, jsou zárukou nejen kvality, ale především kreativním designem, který Vás určitě nenechá chladným. Kliky na dveře nemusí být všední záležitostí, ale mohou posloužit jako vychytaný doplňek Vašeho interiéru. Podívejte se na naší širokou škálu dveřních klik a nechte se obsloužit od profesionálů.Bezpečnostní kování ke dveřím, hraje důležitou úlohu, při zabezpečení Vašeho majetku. Pokud chcete klidně spát, tak dbejte na správné sladění všech bezpečnostních prvků. Máme pro Vás připravenou rozsáhlou nabídku bezpečnostního kování od českých a zahraničních výrobců. Internetové ceny a perfektní zákaznický servis Vám zajistí pohodový nákup v našich obchodech.

Kování Cobra za bezkonkurenční ceny. Vše přehledně řazené a s Garancí kvalitního nákupu jedině u nás. Kompletní sortiment českého výrobce dveřního kování se zárukou na vybrané výrobky až 7 let. Jsme njvětší internetový obchod a již několik let držíme prvenství v online prodeji dveřního příslušenství - s námi neprohloupíte...:)


Základní i bezpečnostní cylindrické vložky za dobré ceny. Dopřejte Vašemu bezpečnostnímu kování kvalitní cylindrickou vložku a zabezpečte kvalitně svůj domov. Pohodlný a prověřený internetový obchod s dveřními doplňky je tu pro Vás již od roku 2007 - www.kovani-kliky.cz

Rozetové kování ke dveřím je nejoblíbenější typ dveřní kliky. U nás najdete rozetové kliky nejen od českých dodavatelů, ale také od předních světových designérů. Rozety vynikají kvalitním systém prošroubováním, který zaručuje snadnou montáž, ale především dlouhou užitnou hodnotu. Ekonomické i luxusní rozetové kliky za dobrou cenu od profíků. Kvalita je pro nás na prvním místě.

Stavební pouzdro Eclisse je jediné na českém trhu, které Vám dokáže nabídnout neomezené možnosti pro Vaše posuvné dveře. Eclisse je synonymem inovace a exkluzivní užitné hodnoty. Stavební pouzdra jsou vynikajícím pomocníkem a s vhodně zvoleným příslušenstvím Vám dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Moderní doba přináší moderní řešení - nakupujte chytře.

Skryté zárubně nemají v dnešní době konkurenci. 
Dají se použít v jakém koli interiérovém prostředí, šetří Vaše místo (až 1,5m2), funkčnost po desetiletí, jednoduchá montáž a perfektní užitné vlastnosti. Do toho je to velice designová záležitest. No, řekněte - můžete si tohle nechat ujít? Jsme největší internetových obchod se stevebními pouzdry -
buďte chytří!