Světová klikářská špička od M&T

Není klika jako klika. Zatímco některé kliky jsou všední, obyčejné, takříkajíc fádní, kliky M&T vás budou bavit i po desetiletích. Může za to osobitý přístup výrobce, který se rozhodl vystoupit z řady a místo tradičních produktů nabízí designové řady klik z masivní mosazi, staví na technologicky vyspělém zázemí i vysokém podílu ruční práce, přitom neustále inovuje a hledá ta nejlepší řešení, která přiblíží kliky M&T dokonalosti. Preciznost, důraz na detail i tradiční česká strojírenská výroba jsou odrazovým můstkem, od kterého se lze odrazit. M&T jde cestou neustálého vývoje nových konstrukčních řešeních, nových výrobních a technologických postupů a v neposlední řadě i špičkového designu.

Kliky M&T

Kliky M&T zdobí dveře ve 43 zemích světa

Za úspěch značky M&T hovoří i čísla. Jen to, že M&T ročně vyrobí 95 000 klik, si zaslouží obdiv. To přitom nemluvíme ani o 115 patentech a registrovaných vzorech, které M&T vlastní, 444 modelech klik, které produkuje, a 43 zemích světa, kde dveře zdobí kliky M&T. V roce 1997 stáli u zrodu firmy tři bratři, kteří se rozhodli přinášet na český trh designově, konstrukčně a technologické ojedinělé produkty. Jejich designové řady klik si brzy získaly světový i domácí věhlas. Vrcholem se zatím stala řada DESIGN 2013 se sérií klik Minimal/Maximal, která získala prestižní ocenění za design - cenu RED DOT.

Kliky M&T Série Minimal Maximal RED DOT Award

Objevte unikátní design klik ze série Minimal/Maximal, která získala prestižní ocenění RED DOT

Série Minimal/Maximal sklidila zasloužený úspěch zejména díky své originalitě. Kliky M&T z této série vznikly s jediným cílem, který by se dal shrnout do tohoto hesla: Celý projekt - jeden design. Tyto unikátní kliky tedy spojuje jednotný, originální design, který přispívá k osobitosti vašeho interiéru. V sérii najdete 10 barev či povrchů a takřka neomezené kombinace vkládaných materiálů (může jimi být kov, dřevo, sklo, kůže v různých barevných provedeních,...). Podívejte se na tyto kliky v naší nabídce: M&T dveřní kování MINIMAL a M&T dveřní kování MAXIMAL.

Kliky M&T Série Minimal Maximal kůže

Krása kvalitní mosazi vydrží navždy

Jedinečnost klik M&T, které najdete i v naší nabídce, spočívá tedy také v materiálech. "Od svého vzniku v roce 1997 vyrábíme kliky z masivní mosazi, které dokonale předupravujeme broušením a leštěním a po té ještě pokovujeme dalšími vrstvami různých kovů v různých barevných odstínech," uvádí výrobce. Dodává, že svojí výrobou se vrací i o 100 let zpět. Zatímco my jsme si v dnešní době již zvykli na to, že si kupujeme zboží na jednu sezónu a spotřebiče po pár letech měníme za nové, kliky M&T mají doživotní záruku. Kvalitní masivní mosaz v naturálním stavu, pouze mechanicky upravená tak, jak ji upravovali naši předci o mnoho let zpátky, to je cesta k doživotní radosti z krásného interiérového doplňku.

Kliky M&T povrchové úpravy

Kliky M&T z leštěné mosazi se lesknou jako zrcadlo

Vyberte si mosaz ve dvou variantách, buď mosaz leštěnou Ms-L, nebo mosaz natural Ms. Kliky M&T z leštěné mosazi se lesknou jako zrcadlo. Svoji půvabnou patinu získávají tím, jak se stejně jako zmíněné zrcadlo "ošahají". Mosaz přirozeně stárne do krásy a váš interiér s ní získává na originalitě a osobitosti.

Kliky M&T z leštěné mosazi Ms-L

Mosaz natural skvěle doplní v moderním interiéru přírodní dřevo

Kliky M&T s povrchem mosaz natural Ms uspokojí i velmi náročné zákazníky. Jsou zpravidla ideální volnou do moderních interiérů, ve kterých dominuje přírodní dřevo ve své surové podobě.

Kliky M&T mosaz natural Ms

Titanové povrchy ve více barevných odstínech dávají prostor vaší fantazii

M&T je jedničkou na trhu, i co se týče různých povrchových úprav. Na své kliky galvanicky pokovuje matný nikl se sametově jemným povrchem, který je příjemný na dotek a mezi zákazníky velmi oblíbený. Od roku 2000 navíc aplikuje na většinu modelů i titanové povrchy ve více barevných odstínech technologií fyziákálního naprašování nízkotlakým plazmovým výbojem. Vy tak získáváte velmi široké pole působnosti při zařizování vlastního interiéru. Nemusíte se tedy ničeho bát. Vaši fantazii už nebude nic limitovat.