Objektové kování

PULLBLOC (ložiskový systém) - ZÁRUKA 30 LET! 

 
Kliky kuličkové ložisko_slideblockVysokokvalitní mechanika PullBloc vyniká dlouhou životností (1.000.000 cyklů) a bezúdržbovým tichým chodem. Obsahuje kuličkové ložisko z kvalitní tvrzené oceli, díky němuž je pohyb kliky hladký a tichý i po miliontém stlačení. Je tím pádem vhodný i pro vysoce frekventované objekty, jako jsou nákupní centra, administrativní budovy, prodejny, čerpací stanice atd.
 
SLIDEBLOC (kluzná ložiska) - ZÁRUKA 10 LET!
 
Ložisková mechanika založená na bezúdržbovém kluzném ložisku 200.000 cyklů. Základna je potažená vrstvou z polyamidu, a díky její dlouhé životnosti je vhodná pro prostory s vysokou frekvencí pohybu osob. Nosnou částí celého systému je kovový kroužek, který kvalitní konstrukci zajišťuje potřebnou stabilitu. Díky zalisovaným závitům a M4 šroubům přilne vše ke dveřím absolutně trvale. Pohyblivé části, tedy kotva s klikou a čtyřhranem zabraňují, aby se klika dostala do jakékoli jiné nežádoucí pozice, než je nastaveno. Výrobek pochází z Německa a je certifikován podle DIN EN 1906.

Tip: Nepotřebujte k našim dveřním klikám i dveře? Připravili jsme pro Vás stylovou prezentaci dveří a klik na ploše 330m² (Praha 4 - Libuš) kde najdate "dveře a vše okolo": interiérové dveře, dřevěné dveře, posuvné dveře do pouzdra i na stěnu, designové dveře Battente, stavební pouzdraspeciální dveře a mnoho dalších vychytávek.
 
432
123714321237
Značky

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem