Abus - Německé bezpečí

Pokud je pro vás spolehlivé zabezpečení vaší domácnosti důležité, představujeme vám novou značku v našem sortimentu - Abus. Německá značka Abus není žádným "zelenáčem", ba naopak - je silným a celosvětově působícím koncernem vyrábějícím mechanické a elektronické zabezpečení. V současné době je špičkou ve všech oblastech světového trhu. Vyberte si z naší široké nabídky visacích zámků, petlic, dveřních řetízku, přídavných dveřních zámků, dveřních zarážek a dalších.

ABUS - LOGO

ABUS na svých produktech spolupracuje s německou kriminální policií

Výroba produktů ABUS je na špičkové úrovni a odpovídá všem evropským standardům. Výrobní postupy patří mezi ty nejmodernější, které v dnešním průmyslu existují. Vysoké kvality výsledného produktu, a tedy i maximální spokojenosti zákazníků, je docíleno i díky namátkovým kontrolám a testům. Za zmínku stojí i to, že ABUS při vývoji svých výrobků spolupracuje s německou kriminální policií, takže mají dobrý přehled o tom, co je pro zabezpečení objektů v současné době nutné - tedy co případný narušitel zvládne překonat, a co již ne.

ABUS visací zámky

Visací zámky GRANIT jsou díky unikátní povrchové úpravě chráněny proti korozi i v extrémních podmínkách

Z našeho sortimentu vyzdvihněme napříkald visací zámky řady GRANIT, které nabízí zvýšenou ochranu proti poškození. Co je ale činí jedinečnými, je jejich povrchová úprava, tzv. Black GRANIT, který chrání zámek proti korozi i v extrémních podmínkách. ABUS Plus uzamykací systém navíc poskytuje nejvyšší ochranu proti nežádoucí manipulaci. Třmen je dvoubodově jištěn v těle zámku.

ABUS Granit

Visací zámky ABUS DISKUS jsou odolné proti poškození i díky kulatému tvaru

Svým vzhledem na první pohled upoutají visací zámky DISKUS. A proč? Jsou totiž kulaté. Ale to samozřejmě není všechno, čím se mohou pochlubit. Krom originálního designu je třeba u zámků DISKU vyzdvihnout to, že jsou i díky kulatému tvaru vysoce odolné proti přestřižení. Tělo i jeho vnitřní součásti jsou vyrobeny z nerezové oceli, třmen z kalené legované či tvrzené oceli.

Diskus ABUS visací zámek

První visací zámky vyráběli August Bremicker a jeho synové již v roce 1924

Zatím byla řeč pouze o visacích zámcích, ale již v úvodu jsme zmiňovali, že v naší nabídce najdete i vysoce kvalitní petlice a další dveřní doplňky. Visací zámek je ale vlajkovou lodí firmy, neboť právě s jeho výrobou v roce 1924 August Bremicker a jeho čtyři synové při zakládání firmy začínali. Již tehdy jejich produkty vynikaly mimořádnou kvalitou a špičkovými použitými materiály. Zámky nerezavěly tolik, jako zámky konkurence, šly navíc pohodlně odemykat. Již v roce 1948 přinesly na trh již zmiňovaný DISKUS, který zaujal svým praktickým kulatým tvarem a dodnes patří mezi mimořádné produkty této značky. Dnes je ABUS světovým lídrem v oblasti bezpečnosti.