Aduro

ADURO – design s nadhledem - moderní koše na dřevo a krbové nářadí

Aduro nabízí vše, co váš krb potřebuje! Dánský výrobce KOŠŮ NA DŘEVO A KRBOVÉHO NÁŘADÍ se rozhodně nebojí invence a umí si hrát s moderním designem. Zapomeňte na klasický obrázek plápolajícího ohně, ušáku po babičce a kocoura spícího na koberci. Aduro přináší do všech zažitých představ čerstvý závan fantazie a originality, to vše navíc dělá s vtipem a nadhledem!

Místo u krbu či kamen je prostorem, kde si můžete s designem opravdu hrát – zvláště pokud vsadíte na neotřelé výrobky Aduro. Koše na dřevo této značky si skutečně zamilujete. Pokud si chcete do domácnosti pořídit originální prvek, který rozhodně nemá každý, je koš na dřevo Aduro pro vás to pravé. Není to žádná proutěná nůše ani nostalgický kovaný koš. Interiéru dle představ návrhářů Aduro vládnou barvy. Můžete si tak pořídit klidně i sytě červený nebo zářivě zelený koš. Z čeho jsou tyto koše vyrobeny? Mimo jiné i z plsti. Rafinovaným detailem je výrazné bílé prošití. Luxusnějším dojmem působí černé nebo hnědé koše na dřevo z umělé kůže. Nemusíte se bát, že by se tyto koše snáze poničily nebo zašpinily. V naší nabídce najdete jak vnitřní, tak vnější kryt, který každý koš ochrání.

Ke stylovému koši na dřevo se hodí i nápadité krbové nářadí. Aduro nabízí jak designově vyladěné kousky, tak ty u nichž vítězí vtip. Krbové nářadí Aduro Proline 2, trojdílné nerezové krbové nářadí v černém stojanu, se stane vkusným doplňkem moderního interiéru, který dbá posledních designových trendů. A co nápaditý pohrabáč s koženým madlem ve tvaru stromové větve? Tvůrci společnosti Aduro design rozhodně příliš vážně neberou, místo toho si s ním originálně hrají. Je vidět, že je skutečně baví!

Žádné produkty od výrobce Aduro nebyly nalezeny....