Assa Abloy (FAB)

FAB - zámky a cylindrické vložky do dveří– zabezpečení s tradicí! 

Kdo by neznal značku FAB! Klasická „FABka“ je zkrátka nesmrtelná. Vlastníkem této značky je v současné době společnost Assa Abloy, světový výrobce a dodavatel komplexního řešení zamykacích dveřních systémů působící na trhu již více než 15 let. FAB se stal součástí tohoto celku v roce 1997.

Cylindrické vložky, visací, přídavné, nábytkové a průmyslové zámky, klíče, závory... Produktů nabízených pod značkou FAB je celá řada. V nabídce našeho obchodu najdete především základní i bezpečnostní cylindrické vložky a přídavné zámky. Rozhodně je z čeho vybírat. FAB nabízí léty prověřenou kvalitu, kterou jako zákazníci oceníte.

Cylindrická vložka je nezbytnou součástí zabezpečené domácnosti. O poskytované míře zabezpečení hovoří deklarovaná bezpečnostní třída. Ta se pohybuje od stupně 1 – tedy základního zabezpečení – po stupeň 4. Informaci o bezpečnostní třídě najdete na obalu kupovaného produktu i u popisu cylindrických vložek v našem eshopu. Společnost FAB doporučuje pro zabezpečení vchodových dveří do domu či bytu vsadit minimálně na třídu 3. „Čtyřka“ udělá z vašeho domova téměř nedobytné sídlo. Samozřejmě vám bezpečí nezajistí jen pouhá vložka. Vše je třeba vhodně zkombinovat s dalšími bezpečnostními prvky. Skleněné dveře účinně neochrání ani bezpečnostní cylindrická vložka nejvyšší třídy – vždy je pro případného narušitele vašeho soukromí snazší sklo prorazit, než se zabývat bezpečnostní vložkou.

Výrobní závod v Rychnově nad Kněžnou produkuje každý rok 7 milionů cylindrických vložek, které se poté dostanou téměř do celé Evropy. Spokojenost koncových zákazníků je pro značku FAB důležitá. Proto investuje čas i prostředky do neustálého vývoje. Dlouholeté zkušenosti, maximální profesionalita a v neposlední řadě velké množství patentově chráněných technických řešení přispívají se stále se zvyšující kvalitě výrobků FAB. 

Žádné produkty od výrobce Assa Abloy (FAB) nebyly nalezeny....