Assa Abloy (FAB)

FAB - zámky a cylindrické vložky do dveří– zabezpečení s tradicí! 

Kdo by neznal značku FAB! Klasická „FABka“ je zkrátka nesmrtelná. Vlastníkem této značky je v současné době společnost Assa Abloy, světový výrobce a dodavatel komplexního řešení zamykacích dveřních systémů působící na trhu již více než 15 let. FAB se stal součástí tohoto celku v roce 1997.

Cylindrické vložky, visací, přídavné, nábytkové a průmyslové zámky, klíče, závory... Produktů nabízených pod značkou FAB je celá řada. V nabídce našeho obchodu najdete především základní i bezpečnostní cylindrické vložky a přídavné zámky. Rozhodně je z čeho vybírat. FAB nabízí léty prověřenou kvalitu, kterou jako zákazníci oceníte.

Cylindrická vložka je nezbytnou součástí zabezpečené domácnosti. O poskytované míře zabezpečení hovoří deklarovaná bezpečnostní třída. Ta se pohybuje od stupně 1 – tedy základního zabezpečení – po stupeň 4. Informaci o bezpečnostní třídě najdete na obalu kupovaného produktu i u popisu cylindrických vložek v našem eshopu. Společnost FAB doporučuje pro zabezpečení vchodových dveří do domu či bytu vsadit minimálně na třídu 3. „Čtyřka“ udělá z vašeho domova téměř nedobytné sídlo. Samozřejmě vám bezpečí nezajistí jen pouhá vložka. Vše je třeba vhodně zkombinovat s dalšími bezpečnostními prvky. Skleněné dveře účinně neochrání ani bezpečnostní cylindrická vložka nejvyšší třídy – vždy je pro případného narušitele vašeho soukromí snazší sklo prorazit, než se zabývat bezpečnostní vložkou.

Výrobní závod v Rychnově nad Kněžnou produkuje každý rok 7 milionů cylindrických vložek, které se poté dostanou téměř do celé Evropy. Spokojenost koncových zákazníků je pro značku FAB důležitá. Proto investuje čas i prostředky do neustálého vývoje. Dlouholeté zkušenosti, maximální profesionalita a v neposlední řadě velké množství patentově chráněných technických řešení přispívají se stále se zvyšující kvalitě výrobků FAB. 

Žádné produkty od výrobce Assa Abloy (FAB) nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.