Cylindrické vložky do dveří

Vítejte v naší široké nabídce cylindrických vložek, kterou jsme připravili pro váš pohodlný výběr na našem eshopu Kovani-Design.cz. U nás najdete cylindrické vložky od nejlepších výrobců, které vám zaručí vysokou kvalitu a spolehlivost. Nabízíme vložky různých typů a velikostí, které jsou vhodné pro různé druhy dveří, od dřevěných po kovové.

cyl-vlozka-foto(1)Naše cylindrické vložky jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální bezpečnost vašeho domova nebo firmy. Vložky jsou vyráběny z odolných materiálů a jsou vybaveny různými bezpečnostními prvky, jako jsou ochranné kryty nebo antivandalové prvky. Nabízíme také vložky různých úrovní zabezpečení, takže si můžete vybrat vložku přesně podle svých potřeb a požadavků. S našimi cylindrickými vložkami získáte nejen bezpečnost, ale také snadnou instalaci a vynikající kvalitu za skvělé ceny. Objednávky zpracováváme rychle a snažíme se poskytnout vám nejlepší zákaznický servis. Nakupujte u nás a užijte si pohodlný nákup v našem eshopu!

Cylindrické vložky do dveří jsou součástí každých vstupních nebo bezpečnostních dveří. Cylindrické vložky rozděluje do dvou základních skupin: stavební vložky (bez certifikátu bezpečnosti), které se většinou používají na nechráněné prostory, nebo slouží také jako dočasné řešení při stavbě domu nebo při rekonstrukci bytu. Bezpečnostní cylindrické vložky, které jsou zařazeny do 3 nebo 4 bezpečnostní třídy. Tyto cylindrické vložky mají mnoho specifik proti překonání - jako je např. bumping, odvrtání, vyplanžetování atd. Všechny typy cylindrických vložek se dělají v základním provedení nebo v provedení s knoflíkem.

 
270
868712708687
Značky

Stránka 1 z 1 - 20 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 20 položek celkem