EVVA ICS - Iphone mezi cylindrickými vložkami

Představujeme vám bezpečnostní cylindrickou vložku ICS od renomované značky EVVA, klasifikovánu na bezpečnostní třídu RC 4. Tato vložka se vyznačuje unikátním skrytým kódováním a patentovanými znaky, které vytvářejí dokonalou rovnováhu mezi bezpečností a jednoduchostí použití. Klíč k vložce má robustní provedení a je dostupný v povrchové úpravě niklu nebo mosazi - prosíme, uveďte preferovanou variantu při objednávání. 

evva řez

Vložka je vybavena sofistikovaným systémem 15ti aktivních odpružených kontrolních prvků, které zahrnují 10 blokovacích stavítek detekujících křivky na stranách klíče umístěných ve dvou řadách, 2 blokovací boční lišty a 3 speciální spodní stavítka kontrolující vnitřní kód klíče. EVVA ICS vložka je navržena tak, aby byla odolná proti nejrůznějším pokusům o násilné otevření - vyplanžetování, vytažení, odvrtání, vytržení, vypáčení. 

EVVA klíč
Co z naší vložky EVVA dělá tak výjimečnou?

Je to kombinace jedinečné organizační, právní, technické i technologické bezpečnosti klíče. Výroba klíčů je možná pouze u našich certifikovaných partnerů a nelegální kopie klíčů jsou díky technologické náročnosti prakticky nemožné. Navíc je všechno vyrobeno v Rakousku ve spolupráci s technickými univerzitami.

Za příplatek nabízíme řadu možností pro rozšíření funkcí vložky, včetně provedení otevírání při zasunutém klíči, systému jednotného klíče, ozubeného kolečka, ochrany proti povětrnostním vlivům, speciálních povrchových úprav a možnosti prodloužení vložky i nad 122 mm.

V balení naleznete bezpečnostní vložku EVVA ICS, tři kusy klíčů a identifikační kartu.

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat náš tým.

Tip: Potřebujete nové interiérové dveře nebo designové dveře do skryté zárubně? Máme pro Vás české i zahraniční výrobce v té nejvyšší kvalitě.