EVVA

EVVA_Logo_3C

 

 

 

 

 

 

Příběh firmy EVVA začíná v roce 1919. Tři inženýři zakládají institut, v němž chtějí na základě odborného zkoumání aplikovat své vynálezy do praxe ("Erfindungs-Versuchs-Verwertungs-Anstalt" = EVVA). Ještě neměli úplně jasno, jaké výrobky budou vyrábět, ale zaměření na bezpečnost vyplynulo už v roce 1937, kdy společnost EVVA získala první patent na visací zámek.

Filozofie firmy je od té doby stále stejná - jde o samostatný vývoj a výrobu inovativních výrobků. Výsledek? Za více než 90 let obchodní činnosti nasbírala firma EVVA přes 200 národních a mezinárodních patentů a několik ocenění.

V roce 1993 firma EVVA získala jako první evropská firma v oboru v rámci systému řízení kvality certifikaci ISO 9001. Průběžně prováděné revize jsou přesvědčivým dokladem nejvyšší kvality rozvoje, projekce, montáže a zákaznického servisu. EVVA byla rovněž oceněna cenou „Öko Business Award“ – za modulové stavebnicové provedení cylindrů a cenou „Ökoprofit“ města Vídně za prvotřídní management životního prostředí.

Každý mechanický systém firmy EVVA je jedinečný svým technickým provedením i funkcí. Společná je všem nejvyšší úroveň kvality a bezpečnosti. Výroba probíhá výhradně v továrně firmy EVVA, neoprávněné výrobě brání patentované znaky na klíči, takže nelegální výroba je prakticky naprosto nemožná. Firmu EVVA tyto skutečnosti řadí mezi nejprestižnější výrobce mechanického zabezpečení nejen v Evropě.

1057
8687110578687

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem