TUPAI

Společnost Tupai již více než 35 let vyrábí kvalitní dveřní kování a kliky včetně dveřního příslušenství. Své výrobky firma Tupai distribujuje snad do všech zemí v Evropě a Americe. Tupai je rodinná firma, která je zaměřena na design a 100% spolehlivost svých výrobků. Společnost investuje nemalé peníze do vývoje svých výrobků a každým rokem je dělá lepší a lepší, čímž společnosti usnadňuje každodení používání výrobků Tupai.

Tupai inovuje!

Firma investuje do návrhu původních designérů Tupai a razí cestu k exkluzivním vzorům. Dodává široký sortiment kovových doplňků a kvalitní dveřní kování a kliky. Pokročilé technologie jsou výsledkem kontinuálních investic do výrobního procesu.

Tupai je sázka na kvalitu!

Certifikace jakosti u NP EN ISO 9001: 2008 je referenční péče s ohledem na požadavky zákazníků a udělování licencí v oblasti životního prostředí NP EN ISO 14001: 2004, TUPAI je první portugalská společnost v tomto odvětví, která cítí vysoký pocit odpovědnosti vůči životnímu prostředí.

Tupai exceluje v povrchových úpravách

Firma se specializuje na výrobu a povrchovou úpravu kovových výrobků (mosaz, zamak a ocel), poukazuje na silný růst průmyslové kapacity a rozmanitost výrobních procesů. Schopnost kontrolovat celý výrobní proces, od surovin až po konečný výrobek jí dává 100% kontrolu nad dodávaným sortimentem. Neustálá inovace rozmanitých povrchových úprav znamená pro Tupai zásadní náskok před konkurencí.

Žádné produkty od výrobce TUPAI nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.