RICHTER zadlabací zámek Z.301-WC.72/50/20.PL (pro WC kličku)
Kód: 15556
8592218037906 A Z301 WC7250 8020PL 4FN177171 B4 2020 1200x1200
1 - 2 dny
RICHTER zadlabací zámek Z.301-WC.72/50/20.PL  - klasický zadlabací zámek pro WC kličku, v roztečí 72 mm a zádlabu 80 mm.
Detailní informace
Detailní popis produktu
SPECIFIKACE:
  • zadlabací zámek pro WC kličku
  • použití: WC a koupelny
  • povrch: bílý pozink
  • závora na jeden západ
  • střelka pravolevá oboustranná bez převodu
  • součástí balení dva kusů  vrutů
ROZMĚRY:
  • rozteč: 72 mm
  • čelo (oválné provedení): 2,5 x 20 x 230 mm
  • backset: 50 mm
  • zádlab: 80 mm
  • ořech: 8 x 8 mm