RICHTER zadlabací zámek Z.301-PZ.90/40/20.PL (pro cylindrickou vložku)
Kód: 15549
8592218038033 A 1200x1200
1 - 2 dny
RICHTER zadlabací zámek Z.301-PZ.90/40/20.PL  - klasický zadlabací zámek s otvorem pro cylindrickou vložku (PZ), v roztečí 90 mm a zádlabu 60 mm.
Detailní informace
Detailní popis produktu
SPECIFIKACE:
  • zadlabací zámek s otvorem pro cylindrickou vložku (PZ)
  • použití: pro cylindrickou vložku
  • povrch: bílý pozink
  • závora na dva západy
  • střelka pravolevá oboustranná s převodem
  • součástí balení dva vruty a jistící šroub
ROZMĚRY:
  • rozteč: 90 mm
  • čelo (oválné provedení): 2,5 x 20 x 230 mm
  • backset: 40 mm
  • zádlab: 60 mm
  • ořech: 8 x 8 mm