RICHTER zadlabací zámek Z.301-BB.90/50/22.PL (pro pokojový klíč)
Kód: 15553
8592218037982 A Z301 BB9050 8022PL 4FN177061 B3 2020
1 - 2 dny
RICHTER zadlabací zámek Z.301-BB.90/50/22.PL  - klasický zadlabací zámek s otvorem pro obyčejný pokojový (dózický) klíč označovaný zkratkou BB, v roztečí 90 mm a zádlabu 80 mm.
Detailní informace
Detailní popis produktu
SPECIFIKACE:
  • zadlabací zámek s otvorem pro BB klíč
  • použití: pokojové dveře
  • povrch: bílý pozink
  • závora na jeden západ
  • střelka pravolevá oboustranná bez převodu
  • součástí balení dva kusy klíčů a vrutů
ROZMĚRY:
  • rozteč: 90 mm
  • čelo (oválné provedení): 2,5 x 22 x 230 mm
  • backset: 50 mm
  • zádlab: 80 mm
  • ořech: 8 x 8 mm