RICHTER zadlabací zámek Z.301-BB.90/40/20.PL (pro pokojový klíč)
Kód: 15547
8592218038026 A
1 - 2 dny
RICHTER zadlabací zámek Z.301-BB.90/40/20.PL  - klasický zadlabací zámek s otvorem pro obyčejný pokojový (dózický) klíč označovaný zkratkou BB, v roztečí 90 mm a zádlabu 60 mm.
Detailní informace
Detailní popis produktu
SPECIFIKACE:
  • zadlabací zámek s otvorem pro BB klíč
  • použití: pokojové dveře
  • povrch: bílý pozink
  • závora na jeden západ
  • střelka pravolevá oboustranná bez převodu
  • součástí balení dva kusy klíčů a vrutů
ROZMĚRY:
  • rozteč: 90 mm
  • čelo (oválné provedení): 2,5 x 20 x 230 mm
  • backset: 40 mm
  • zádlab: 60 mm
  • ořech: 8 x 8 mm