YALE Trezor Guest Small YSG/200/DB2
Kód: 9869
tretorrr
3 - 5 dnů
Detailní informace
Detailní popis produktu
SPECIFIKACE:
  • malý trezor s uplatněním např. v hotelích
  • elektronický zámek - otevírání klikou
  • otvírání PIN kódem, master kódem nebo klíčem
  • včetně uzamykacích čepů o průměru 16 mm
  • v případě zadání tří chybných pokusů PIN se zámek zamkne na 5 minut
  • vybaven funkcí programovatelného kódu uživatele
  • baterie umístěny na vnější straně (jednodušší přístup)
  • číselná klávesnice pro zadání PINu - tři až šest znaků
  • LCD displej s modrým podsvícením a možností jeho vypnutí/zapnutí
ROZMĚRY:
  • výška x šířka x hloubka: 200 x 310 x 200 mm (vnější rozměry)
  • výška x šířka x hloubka: 197 x 307 x 137 mm (vnitřní rozměry)