Stavební pouzdra JAP a dveřní pouzdro JAP

STAVEBNÍ POUZDRA
Stavební pouzdra představují moderní a jednoduché řešení pro posuvné dveře. Díky své jednoduché konstrukci a perfektnímů zpracování je řadíme do kategorie s dlouhou životností, svou funkci jsou schopny plnit po desetiletí. Stavební pouzdro JAP je možno použít pro jakékoli interiérové posuvné dveře v takřka neomezených rozměrech. Dveřní pouzdra dodají každému interiéru nejen užitečnou funkčnost které šetří váš prostor a místo ale svou finální podobou dělají domov domovem.

Stavební pouzdro JAP

Firma JAP vznikla v roce 1991 a řadí se mezi jediné české výrobce stavebních pouzder. Díky své obchodní fylozofii dosáhla předního postavení na českém ale i slovenské trhu. Řadí se mezi spolehlivé partnery v daném oboru a jejich výrobky splňují ty nejnáročnější požadavky.

JAP pouzdra - rozdělení

JAP 700 STANDARD
Jedná se o model který představuje nebjěžněji využívaný systém stavebních pouzder, které je vhodné pro jednokřídlé posuvné dveře. Toto stavební pouzdro je určeno pro všechny typy dveří a pro dělené obložkové zárubně. JAP 700 standard můžete osadit do zděné nebo sádrokartonové příčky.

JAP 710 KOMFORT
Jedno se o spolehlivý model stavebního pouzdra které je určené pro dvoukřídlé posuvné dveře. Jde o model kde sestava dvou pouzder spojených vodící lištou může synchronizovaně obsluhovat dvoukřídlé dveře. Tento typ splňuje veškeré podmínky pro použití jakých koli interiérových dveří doplňených o dělenou obložkovou zárubeň. JAP 710 komfort můžete osadit do zděné nebo sádrokartonové příčky.

JAP 720 UNIBOX
Tento model stavebního pouzdra představuje dvojitou kapsu která schová dvoje jednokřídlé dveře. Vhodné pro dva vedle sebe sousedící pokoje kdy každé křídlo posouváme na opačnou stranu. Můžeme použít odlišné modely dveřních křídel a tím dosáhnou různorodosti interiéru. Pro tento typ pouzdra můžeme použít všechny dostupné modely dveří od tuzemských i zahraničních výrobců.
JAP 720 unibox můžete osadit do zděné nebo sádrokartonové příčky.

JAP 730 PARALLEL

Tento typ dvojitého pouzdra je vhodný především do větších interiérů, hal nebo kancelářských prostor. Jedná se dvojité pouzdro kde jsou umístěny dvě dveřní křídla které se zavírají jedním směrem paralelně za sebou. Finální pohyb je synchronizován a budí elegantní a moderní dojem z celkového prostoru. I u tohoto modelu můžete použít všechny dostupné modely dveří od tuzemských nebo zahraničních výrobců.
JAP 730 parallel můžete osadit do zděné nebo sádrokartonové příčky.

Všechny typy stavebních pouzder JAP a pouzdra JAP můžete objednat v našem internetovém obchodu v sekci
stavební pouzdra JAP.