Bezpečnostní kování a kliky ACT

banner_pokategorie_BEZPEČNOSTNÍ_NEW

V kategorii bezpečnostní kování a bezpečnostní kliky jsme pro Vás připravili širokou nabídku bezpečnostního kování od českých i zahraničních výrobců. Najdete zde kování a kliky určené výhradně pro vstupní, vchodové a bezpečnostní dveře. Většina nabízeného sortimentu je certifikována národním bezpečnostním úřadem NBÚ - a je držitelem certifikátu bezpečnosti. Chraňte svůj majetek a dopřejte si klidný spánek s bezpečnostním kováním od kování-design.cz. Šetříme Vaše peníze!

Zabezpečte svůj domov kvalitním a spolehlivým bezpečnostním kováním a klikami na dveře z našeho eshopu. Nabízíme široký výběr bezpečnostního kování a klik od renomovaných výrobců, které splňují nejvyšší bezpečnostní standardy.

V naší nabídce naleznete bezpečnostní kování a kliky s různými funkcemi, jako jsou například antibumpingové či antivandalové prvky, které zaručují maximální ochranu vašeho domova proti nežádoucím návštěvám. Dále nabízíme také bezpečnostní štíty a zámky, které dokonale doplní vaše bezpečnostní kování a kliky na dveře.

S naším bezpečnostním kováním a klikami na dveře můžete mít klidnou mysl a být si jisti, že vaše domov je chráněn před nebezpečím. Navštivte náš eshop a vyberte si bezpečnostní kování a kliky na dveře, které dokonale odpovídají vašim požadavkům na bezpečnost, spolehlivost a design.

 
392
288213922882
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

 • Prodlužovací sada ACT ACT7091
  Prodlužovací sada ACT
  1 - 2 dny Značka: ACT
  Prodlužovací sada ACT - sada prodlužovacích šroubů pro bezpečnostní kování ACT, určeno pro dveře o tloušťce nad 45 mm do 65 mm.


  Ušetříte: 44 Kč (–10 %)

  392 Kč
 • Ochranné kování ACT Golem Plus (nerez) ACT7090/92
  Ochranné kování ACT Golem Plus (nerez)
  1 - 2 dny Značka: ACT
  Ochranné kování ACT Golem Plus - nerezové kování vhodné pro vchodové dveře 


  Ušetříte: až 192 Kč (–10 %)

  od 1 237 Kč
 • Bezpečnostní kování ACT Atlas (hliník) ACT7092/93
  Bezpečnostní kování ACT Atlas (hliník)
  1 - 2 dny Značka: ACT
  Bezpečnostní kování ACT Atlas - bezpečnostní kování vhodné pro vchodové dveře má zesílený štít a pevnostní šrouby, chráněné proti odvrtání.


  Ušetříte: až 192 Kč (–10 %)

  od 1 509 Kč
 • Bezpečnostní kování ACT Viking (hliník) ACT7094/92
  Bezpečnostní kování ACT Viking (hliník)
  1 - 2 dny Značka: ACT
  Bezpečnostní kování ACT Viking - bezpečnostní kování vhodné pro vchodové dveře má zesílený štít a pevnostní šrouby, chráněné proti odvrtání.


  Ušetříte: až 197 Kč (–10 %)

  od 1 552 Kč
 • Bezpečnostní kování ACT Atlas Plus (hliník) ACT7093/93
  Bezpečnostní kování ACT Atlas Plus (hliník)
  1 - 2 dny Značka: ACT
  Bezpečnostní kování ACT Atlas Plus - bezpečnostní kování s překrytkou vložky vhodné pro vchodové dveře, se zesíleným štítem a pevnostními šrouby,...


  Ušetříte: až 222 Kč (–10 %)

  od 1 868 Kč
 • Bezpečnostní kování ACT Viking Plus (hliník) ACT7095/92
  Bezpečnostní kování ACT Viking Plus (hliník)
  1 - 2 dny Značka: ACT
  Bezpečnostní kování ACT Viking Plus - bezpečnostní kování s překrytkou vložky vhodné pro vchodové dveře, se zesíleným štítem a pevnostními šrouby,...


  Ušetříte: až 231 Kč (–10 %)

  od 1 934 Kč
 • kování VIKING PLUS černá KLIKA MADLO 13426/72
  Bezpečnostní kování ACT Viking Plus (černá)
  1 - 2 dny Značka: ACT
  Bezpečnostní kování ACT Viking Plus - bezpečnostní kování s překrytkou vložky vhodné pro vchodové dveře, se zesíleným štítem a pevnostními šrouby,...


  Ušetříte: až 334 Kč (–10 %)

  od 2 881 Kč

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem